Четвер, 23 березня 2017 11:02

Українець О.Лень десятьма очками допоміг БК "Фінікс" здобути першу перемогу у сезоні

КИЇВ. 31 жовтня. УНН. Єдиний український баскетболіст в Національній баскетбольній асоціації Олексій Лень набрав 10 очок і допоміг "Фінікс Санс" у домашньому матчі отримати першу перемогу у регулярному чемпіонаті над "Портленд Трейл Блейзерс", повідомляє УНН з посиланням на сайт НБА.

Вийшовши із заміни, О.Лень відзначився одним влучанням з-під кільця у першій чверті. На початку другої 12-хвилинки наш співвітчизник став автором ефектного блок-шоту. Друга поява українського центрового на паркеті в третій чверті розпочалася із забитого кидка з фолом суперника. Після наступного взяття кошика О.Леня рахунок став 87:69 на користь "Санс".

У підсумку О.Лень набрав 10 очок (4/6 двоочкові, 2/4 штрафні), зробив 4 підбирання, поставив 2 блок-шоти, здійснив одне перехоплення та додав до свого активу одну передачу, а його "Фінікс" переміг 110:92.

Відзначимо, що наразі у обох колективів у турнірній таблиці регулярного чемпіонату НБА значиться по 1 перемозі та 1 поразці.