Неділя, 26 березня 2017 14:27

Футболісти "Динамо" перемогли "Металіст"

КИЇВ. 31 жовтня. УНН. Футболісти київського "Динамо" здобули перемогу на НСК "Олімпійський" над харківським "Металістом" з рахунком 2:0, передає УНН з посиланням на dynamo.kiev.ua.

"Динамо" з перших хвилин гри заволоділо повною перевагою і буквально "закрило" харківську команду на її половині поля. На 4-й хвилині виник перший гострий момент: Антунеш виконав діагональ низом з лівого флангу, і Мораес ледь не замкнув цю передачу, перебуваючи у воротарському.

Ближче до 15-ї хвилині тиск "Динамо" на ворота "Металіста" трохи ослаб, і майже відразу ж харків'яни зуміли створити свій перший момент в атаці: після подачі з глибини поля Драгович невдало зіграв на перехопленні, скинувши м'яч прямо на Прийомова, і той пробив сходу метрів з 14-ти - вийшло трохи вище поперечини.

Правда, вже на 20-й хвилині динамівці мали відкривати рахунок: в результаті флангової передачі м'яч опинився в ногах у Ярмоленка за метр від лінії воріт, але Андрій не зумів як слід пробити, і Худжамов накрив сферу.

На 35-й хвилині кияни провели вдалу комбінацію через центр, у завершальній стадії якої Мораес, отримавши пас від Ярмоленка, зробив передачу далі праворуч на Сидорчука і той хльостким ударом вразив дальній кут воріт Худжамова - 1:0.

Другий тайм також пройшов під диктовку "Динамо". І на 74-й хвилині відбувся другий гол у ворота "Металіста". Ярмоленко гостро прострілив з правого флангу, м'яч трохи зрикошетив, і Мораес у відчайдушному підкаті спрямував його у ворота - 2:0.

Динамівці дозволили собі решту 15 хвилин матчу грати за рахунком.

Після цієї перемоги "Динамо", як і раніше, ділить з донецьким "Шахтарем" перше і друге місця в турнірній таблиці першості - у обох команд в активі по 31 очку. На третій позиції знаходиться "Дніпро" - 26 очок.

Як повідомляв УНН, сьогодні "Олімпік" зіграв унічию з "Дніпром" - 1:1.