пʼятниця, 20 жовтня 2017 р.22:00

ХК “Донбас” у Дружківці здобув “суху” перемогу над “Юністю”

КИЇВ. 31 жовтня. УНН. У Дружківці в першому матчі шостого туру чемпіонату України з хокею з шайбою донецький “Донбас” переміг харківську “Юність” з рахунком 13:0 (6:0, 5:0, 2:0), передає УНН з посиланням на прес-службу ХК “Донбас”.

Враховуючи те, що донецькому клубу протистояв аутсайдер нинішнього сезону, головний тренер Анатолій Степанищев зміг перевірити на льоду арени “Альтаїр” всіх молодих хокеїстів своєї команди, перемішавши звичні ігрові ланки і п’ятірки. У таких складах “Донбас” недовго підбирав ключі до воріт Олександра Томашука, Віктор Захаров відкрив рахунок вже на кінець п’ятої хвилини гри, а під завісу періоду господарі лідирували вже 6:0.

Початок другої 20-хвилинки пройшов під знаком результативної меншості. Відразу три шайби поспіль провели донеччани у ворота суперника, маючи на одного гравця на майданчику менше.

У завершальній третині єдиною інтригою в матчі залишалося, чи зможуть гості закинути шайбу престижу, або ж Євген Напненко оформить свій третій шатаут в чемпіонаті. У результаті обидва воротарі показали надійну гру на останньому рубежі, а голкіпер харків’ян продемонстрував цілу серію відчайдушних сейвів.

У неділю команди проведуть другий очний матч у турі.

Наводимо решту результатів ігрового дня суботи: “Білий Барс” — “Витязь” — 2:4 (0:2, 1:2, 1:0), ХК “Кременчук” — “Компаньйон” — 11:2 (2:1, 6:0, 3:1).