Четвер, 25 травня 2017 03:01

ФК "Інтер" мінімально переміг "Рому" та очолив італійську Серію А

КИЇВ. 1 листопада. УНН. "Інтер" в заключному матчі 11 туру Серії А на стадіоні "Сан-Сіро – Джузеппе Меацца" з рахунком 1:0 переміг "Рому" та вирвався у лідери італійського чемпіонату, повідомляє УНН з посиланням на сайт ФК "Інтер".

Перший гострий момент виник на 23 хвилині біля воріт господарів. Правий захисник Майкон вийшов на ударну позицію, але з його пострілом справився голкіпер Ханданович, а нападник Джеко не зумів додати м’яч у рамку воріт. На 31 хвилині півзахисник Медель із дальньої відстані надіслав м’яч у нижній кут воріт – 1:0.

"Рома" була близькою аби відігратися, моменти створювали Джеко та Флоренці, але воротар "Інтера" вистояв та допоміг команді набрати важливі три очки.

Варто відзначити, що "Рома" закінчувала зустріч у меншості - на 73-й хвилині з поля за другу жовту картку був видалений Миралем П'яніч.

Нагадаємо, на даний момент "Інтер" вийшов на перше місце в Серії А, маючи в активі 24 очки. "Рома", яка залишилась з 23 балами, знаходиться на другій сходинці.

Додамо також, в іншому поєдинку чинний чемпіон Італії "Ювентус" після чималої кількості нічиїх та поразок в 11 турі здолав "Торіно" 2:1 та піднявся на 10 позицію (15 пунктів).