понеділок, 24 липня 2017 р.07:29

“Севілья” знову програла в чемпіонаті Іспанії

КИЇВ. 1 листопада. УНН. Футболісти “Севільї” у матчі 10-го туру чемпіонату Іспанії поступилися на виїзді “Вільяреалу” — 1:2, передає УНН з посиланням на офіційний сайт Ла Ліги.

Перший тайм пройшов за переваги господарів, які втілили її в один гол на 25-й хвилині Маріо Гаспара, котрий виявився найпроворнішим у штовханині біля воріт андалусійців.

Більша активність “Відьяреала” після перерви дозволила підопічним Марселіно Гарсія Тораля подвоїти рахунок на 61-й хвилині. Автором голу став конголежець Седрік Бакамбу.

“Севілья” “прокинулася” у заключні 20 хвилин гри. Одним з найпомітніших на полі Estadio El Madrigal став українець Євген Коноплянка. Саме він на 76-й хвилині виграв боротьбу на своєму лівому фланзі і від лицьової лінії зробив філігранну передачу на Фернандо Льоренте, котрий з лінії воротарського майданчика ударом головою скоротив розрив у рахунку.

На більше у команди Унаї Емері не вистачило часу. Вже в доданий час Коноплянка, подаючи кутовий, знову знайшов передачею голову Льоренте, але цього разу господарів врятував голкіпер.

“Вільяреал” з 20-ма очками піднявся на 4-те місце, а “Севілья”, маючи 12 очок, поки що 9-та

Додамо, що в інших матчах Примери зафіксовано такі результати: “Реал” — “Лас-Пальмас” — 3:1, “Валенсія” -“Леванте” — 3:0.