Вівторок, 24 січня 2017 18:10

Екс-нападник збірної України М.Девіч відзначився дублем за ФК "Рубін"

КИЇВ. 1 листопада. УНН. Український нападаючий Марко Девіч оформив дубль у матчі 14-го туру чемпіонату Росії "Анжі" - "Рубін", повідомляє УНН з посиланням на MatchDay.

На 20-й хвилині зустрічі 14-го туру чемпіонату Росії "Анжі" – "Рубін" М.Девіч відкрив рахунок у грі через помилку воротаря господарів Сергія Песьякова, котрий після навісу Магомеда Оздоєва пропустив м'яч між долонями, а М.Девіч опинився першим на добиванні.

Другий гол 32-річний екс-форвард збірної України провів через дві хвилини, скориставшись передачею Карлоса Едуардо.

Відзначимо, що на даний момент після першої половини зустрічі "Рубін" в гостях веде 2:0.

Нагадаємо, що М.Девіч виступав за національну збірну України починаючи з 2008 року. За цей термін нападник провів 35 поєдинків і забив 7 голів за "жовто-блакитних".