пʼятниця, 20 жовтня 2017 р.22:00

Три заключні поєдинки УПЛ завершилися у нічию

КИЇВ. 1 листопада. УНН. Три заключні поєдинки футбольного чемпіонату "Ліга Парі-Матч" за участі "Чорноморця", "Сталі", "Волині", "Говерли", "Олександрії" та "Ворскли" завершилися у нічию, передає УНН з посиланням на прес-службу УПЛ.

На Одещині місцевий "Чорноморець" врятувався від поразки у грі із "Сталю" – 1:1. За гостей на 32 хвилині відзначився Антон Котляр, а вже на 90 + 5 хвилині встановив паритет Владислав Калитвинцев. Заключну третину гри дніпродзержинці проводили у меншості – червона картка у пасиві Дениса Васіна.

"Олександрія" у поєдинку із полтавською "Ворсклою" відкрила рахунок на 18 хвилині за допомогою удару Павла Мягкова, але підопічні Василя Сачко відігралися в останні 15 хвилин матчу завдяки взяттю воріт форварда Антона Шиндера.

Поєдинок луцької "Волині" та ужгородської "Говерли" завершився без голів – 0:0.

Нагадаємо, що "Ворскла" та "Волинь" є сусідами у турнірній таблиці – посідають 5 і 6 місця, маючи по 19 і 18 очок відповідно, 8 і 9 позиція у "Олександрії" (13 пунктів) та "Сталі" (12), "Говерла" має 10 балів та 11 рядок, а "Чорноморець" посідає передостанній щабель із 8 пунктами.