Четвер, 25 травня 2017 16:18

МБК "Миколаїв" обіграв "Запоріжжя" і піднявся на друге місце в чемпіонаті "Суперліга Фаворит-Спорт"

КИЇВ. 2 листопада. УНН. МБК "Миколаїв" в драматичній боротьбі вирвав важку перемогу в матчі чемпіонату України "Суперліга Фаворит-Спорт" проти "Запоріжжя" - 80:63, передає УНН з посиланням на прес-службу ФБУ.

Господарі на початку поєдинку, дозволили гостям вирватися вперед на шість очок.

Вирівняти хід гри до кінця десятихвилинки миколаївцям не вдалося.

Відставання лише збільшилося до -13.

У середині другої десятихвилинки перевага гостей збільшилася до 23-х очок. Але "корабели" зуміли трохи скоротити відставання. На велику перерву команди пішли за рахунку 27:41.

Рятувати поєдинок миколаївці кинулися після великої перерви. Потужна третя четверть у виконанні господарів (24:11) повернула їх у гру.

У вирішальній заключній чверті лідер змінювався ледь не в кожній атаці. Переломний момент матчу настав у середині чверті - господарі поступово почали збільшувати перевагу.

За три хвилини до сирени миколаївці вже мали в запасі +4. А в заключні хвилини гри "корабели" збільшили свою перевагу до +17.

Раніше повідомлялося, що більше десяти очок набрали четверо гравців "Миколаєва" (Онуфрієв - 26; Тонченко - 13; Шостуха і Чемякін - по 10) та троє запоріжців (Овдєєнко і Теряник - по 12; Рибалко - 10).
Таким чином, у "корабелів" 3 перемоги у п’яти зіграних зустрічах і друга позиція у турнірній таблиці чемпіонату. "Запоріжжя" має 1 перемогу при 4-х поразках та п’яту сходинку в чемпіонаті.

Нагадаємо, що у наступному поєдинку баскетболісти "Миколаїва" 12 листопада зіграють в Луцьку проти "Волиньбаскет-WOG". Натомість, БК "Запоріжжя" 5 листопада зустрінеться у Києві з "ІНФІЗом".