Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Понеділок, 22 січня 2018 16:58
Новини: Економіка

НКЦПФР зареєструвала зміни до правил чотирьох українських фондових бірж

КИЇВ. 3 листопада. УНН. НКЦПФР (Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку) на черговому засіданні, яке відбулося 3 листопада 2015 року, зареєструвала зміни до правил ПАТ "Фондова біржа "Перспектива", ПАТ "Фондова біржа ПФТС", ПрАТ "Придніпровська фондова біржа", ПрАТ "Фондова біржа "Іннекс", передає УНН з посиланням на прес-службу комісії.

На розгляді у регулятора також знаходяться зміни до правил, подані ПАТ "Українська біржа", ПАТ "Східно-Європейська фондова біржа", ПрАТ "Українська міжбанківська валютна біржа".

Зміни до правил були внесені фондовими біржами у зв’язку з необхідністю приведення їх у відповідність до рішень НКЦПФР від 06.08.2015 року № 1217 "Про затвердження Змін до Положення про функціонування фондових бірж" та від 03.07.2015 року № 933 "Про затвердження Порядку визначення біржового курсу цінного папера".

Нагадаємо, зазначеними рішеннями Комісії серед іншого було посилено вимоги щодо входження цінних паперів до біржового реєстру. Крім того, рішеннями було змінено норми щодо визначення порядку розрахунку біржового курсу цінних паперів; змінено мінімальні вимоги щодо внесення та перебування цінних паперів у біржовому реєстрі; доповнено вимоги щодо діяльності маркет-мейкера. Змінами було передбачено також створення окремого сегменту позалістингових акцій нових інвестиційно привабливих компаній, куди можуть бути включені акції емітентів, що існують не менше року і середнє значення ринкової капіталізації яких становить не менше 20 млн грн.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на наш Telegram-канал аудіоновин та слухайте новини УНН щогодини
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...