четвер, 19 жовтня 2017 р.18:33

“Астана” зіграла внічию з “Атлетіко” у матчі Ліги чемпіонів

КИЇВ. 3 листопада. УНН. Казахстанський футбольний клуб “Астана” відібрав очки у мадридського “Атлетіко”, зігравши з іспанцями внічию — 0:0 — у першому вівторковому матчі Ліги чемпіонів, передає УНН з посиланням на vesti.kz.

У перші 45 хвилин господарі перебили суперника на “Астана Арені”, завдавши п’ять ударів, з яких два припали в площину воріт. А ось гравці “Атлетіко” пробивали чотири рази і кожного разу повз ворота.

Головний тренер гостей Дієго Сімеоне на 64-ій хвилині поміняв Фернандо Торреса на колумбійця Джексона Мартінеса. З цього часу ініціатива була повністю за “Атлетіко”. Але небезпечних моментів біля воріт “Астани” бракувало.

Змусив похвилюватися місцевих вболівальників на сімдесят четвертій хвилині Антуан Грізманн. Удар француза після чудової стінки пішов повз дальню штангу воротаря “Астани” Еріче. Через хвилину вже ніщо б не врятувало казахстанців, але удар Карраско влучив у поперечину.

Підопічні Станіміра Стойлова здобули сенсаційну нічию і, таким чином, набрали друге очко в груповому лігочемпіонському турнірі.

Сьогоднішня нічия може виявитися на користь суперників “Атлетіко”, котрий досі лідирував у групі “С” з шістьма очками. Інша пара — “Бенфіка” (6 очок) і “Галатасарай” (3 очки) — зіграють о 21:45.