Вівторок, 23 травня 2017 05:03

Матч "Шахтар" - "Мальме" - 1:0 після першого тайму

КИЇВ. 3 листопада. УНН. Перший тайм футбольного матчу між ФК “Шахтар” та ФК “Мальме” завершився перевагою гірників, передає УНН.

Донецький “Шахтар” забив гол у ворота шведського “Мальме”. Відзначився за “гірників” Олександр Гладкий.

Матч четвертого туру Ліги Чемпіонів проходить у Львові.

Нагадаємо, минулий матч, проведений у Швеції завершився поразкою донеччан з мінімальним рахунком 0-1. Тоді у другому таймі відзначився Маркус Розенберг.

Як повідомляв УНН, 3 листопада у Львові побились уболівальники “Шахтаря” та “Мальме”. На місце сутички прибули 7 автомобілів патрульної поліції.

За словами кореспондента, сутичку вдалось втихомирити. Частину фанатів посадили в автобуси.

Станом на 21.00 ні до міліції, ні до медзакладів не надходило інформації про травмованих.