Середа, 18 січня 2017 16:34

"Шахтар" розгромив "Мальме" у Лізі чемпіонів

КИЇВ. 4 листопада. УНН. Донецький “Шахтар” розгромив шведський “Мальме” з рахунком 4:0 та здобув першу перемогу у нинішній Лізі чемпіоні, передає кореспондент УНН.

Донецький “Шахтар” розгромив шведський “Мальме” з рахунком 4:0 та здобув першу перемогу у нинішній Лізі чемпіонів.
По ходу зустрічі “гірники” створили чимало моментів, а свій перший гол забили на 29-й хвилині, коли Гладкий відгукнувся на передачу Азеведо і з другої спроби таки відправив м’яч у сітку.

На початку другого тайму у ворота “Мальме” був призначений пенальті. Його реалізував Срна. Це сталося на 48-й хвилині. А всі питання про переможця зняв на 55-й хвилині Едуардо. Остаточний рахунок був встановлений на 73-й хвилині. Відзначився кращий бомбардир “Шахтаря” в нинішньому сезоні — Тейшейра.

Український клуб зберігає шанси на вихід в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, але для цього потрібно не тільки вигравати два останні матчі, але і розраховувати на осічку ПСЖ у матчі з “Мальме”.