понеділок, 23 жовтня 2017 р.11:56

Баскетболісти "Хіміка" здобули другу перемогу у Кубку Європи ФІБА

КИЇВ. 4 листопада. УНН. У другому турі Кубка Європи ФІБА баскетболісти южненського "Хіміка" за підсумком овертайму здобули виїзну перемогу над литовським "Ювентусом", повідомляє кореспондент УНН з посиланням на сайт ФІБА.

Після програного старту 2:8, баскетболісти "Хіміка" завдяки швидким проривам та більш високого відсотку влучань з гри приголомшили господарів паркету, здійснивши ривок 18:4. Однак наступну десятихвилинку литовці провели більш агресивно і пішли на перерву програючи всього лише одне очко чинному чемпіонові України 34:35.

На заключні 10 хвилин основного часу гри учасники зустрічі виходили за переваги "Ювентуса" 52:50. В останні півхвилини поєдинку за рахунку 74:72 на користь "Хіміка" гості втратили м’яч і дозволили "Ювентусу" перевести поєдинок в овертайм (74:74). Додаткова п’ятихвилинка також проходила у непоступливій манері, але триочковий Фрейзера дозволив вийти вперед та перемогти "Хіміку" 90:86.

Особиста статистика гравців "Хіміка" – Петров 26 + 7 підбирань, Фрейзер 24 очки + 7 підбирань + 6 передач, Шоу 10, Попов 9, Конєв 7 + 7 підбирань.

Нагадаємо, що у третій зустрічі змагань южненці в гостях 10 листопада зіграють проти естонського БК "Університет Тарту".

Як повідомляв УНН, у першому турі Кубку Європи ФІБА "Хімік" на рідному майданчику в СК "Олімп" розгромив кіпрський "ЕТА" 88:52.