неділя, 23 липня 2017 р.09:24

Футболіст А.Драговіч не антигерой матчу – С.Ребров

КИЇВ. 5 листопада. УНН. Головний тренер ФК “Динамо” Київ Сергій Ребров зазначив, що попри автогол захисника Александара Драговіча, не вважає футболіста антигероєм поєдинку, передає УНН з посиланням на телеканал “Футбол1”.

“Ми грали з серйозною командою. Думаю, „Челсі“ показав свій рівень. Вважаю, що програли сильній команді через свої помилки. Будемо боротися в групі до кінця. Це найкращий турнір Європи”, — заявив С.Ребров.

Наставник “Динамо” наголосив, що попри автогол захисника А.Драговіча, не вважає футболіста антигероєм поєдинку: “Якщо А.Драговіч забив у свої ворота, то це не значить, що він антигерой. Пропустила вся команда. Всі старалися грати на команду, пропустили м’яч. Буває”.

Як повідомляв УНН, 4 листопада поєдинок четвертого туру групової стадії Ліги чемпіонів, котрий відбувався у Лондоні на стадіоні “Стемфорд Брідж” між ФК “Динамо” та ФК “Челсі” завершився на користь чинного чемпіона Англії з рахунком 2:1.

Протягом усього першого тайму “аристократи” володіли ініціативою, що вилилося в забитий м’яч на 34 хвилині. Автоголом відзначився центральний захисник киян Александар Драговіч.

Другий тайм гості почали з більш активних дій. На 58 хвилин Дерліз Гонсалес без опіки англійців гостро пробивав із-за меж карної зони, але Асмір Беговіч врятував лондонців.

Один із кутових завершився голом для “Динамо” — відзначився знову А.Драговіч, проте на цей раз вже у ворота суперників, зрівнявши рахунок у матчі.

На 83 хвилині зустрічі господарі повернули собі перевагу завдяки виконанню штрафного Боржес да Сілва Вілліаном і встановили фінальний рахунок матчу 2:1.

Відзначимо, що після 4-х турів лідером квартету G залишився “Порту” (10 очок), друге місце посідає “Челсі” з 7 балами, “Динамо” має 5 очок, а “Маккабі” залишається без набраних пунктів.