вівторок, 17 жовтня 2017 р.07:56
Новини: Суспільство

Гандболісти збірної України перемогли Кіпр

КИЇВ. 5 листопада. УНН. Чоловіча збірна України з гандболу стартувала з перемоги у груповому кваліфікаційному турнірі до чемпіонату світу. На виїзді в Нікосії наші гандболісти завдали поразки збірній Кіпру — 27:13, передає УНН з посиланням на прес-службу ФГУ.

По ходу першого тайму гості поступались 6:7, однак ще до перерви пішли у відрив з різницею в 4 м’ячі (13:9 на користь українців). В другій половині підопічні Віталія Андронова, припускаючись мінімуму помилок в захисті (лише 4 пропущені голи за тайм), довели справу до розгрому.

Найрезультативнішим та найбільш ефективним у нашій команді став Євген Жук — 7 голів після 7 кидків.

В іншому матчі 3-ї кваліфікаційної групи Латвія завдала поразки Греції — 31:22. Саме латиші стануть наступними суперниками команди В.Андронова.

Поєдинок Україна — Латвія відбудеться 8 листопада у залі київського Національного університету фізичного виховання та спорту о 17-й годині.

Нагадаємо, кваліфікаційний турнір завершиться в січні 2016-го. Тільки переможець групи отримає право в червні зіграти у відбірному плей-офф, де розігруватимуться прямі путівки на чемпіонат світу-2017.