Понеділок, 22 травня 2017 22:45

БК "Динамо" переміг БК "Запоріжжя" з рахунком 70:57

КИЇВ. 6 листопада. УНН. Київське "Динамо" реваншувалося за домашню поразку в попередньому матчі чемпіонату України серед команд "Суперліги Фаворит Спорт", здобувши перемогу в "Палаці спорту" над "Запоріжжям" - 70:57, повідомляє УНН з посиланням на Федерацію баскетболу України.

У дебюті поєдинку господарям не вдалося відірватися у рахунку від гостей. Запоріжці стримали стартові атаки киян і поступово вийшли вперед. Однак ривок господарів у другій чверті дозволив їм забезпечити +3 переваги на велику перерву.

У третій десятихвилинці гості все ще намагалися чинити гідний опір. Однак в заключній чверті кияни не залишили супернику жодних шансів.

Найрезультативнішим у складі переможців виявився центровий Анатолій Челован – 19 очок + 12 підбирань. Також 18 очок приніс Кеннет Фандербурк, 10 у Артема Сліпенчука. У гостей найактивнішим був Станіслав Дикий - 14 пунктів.

Нагадаємо, у наступному матчі "Динамо" 12 листопада зіграє в Черкасах проти "Мавп". "Запоріжжя" 20 листопада прийматиме вдома "Волиньбаскет-WOG".