Неділя, 26 березня 2017 22:32

Дві українські танцювальні пари стали призерами Кубка Туреччини

КИЇВ. 7 листопада. УНН. Дві українські пари стали призерами “Metu Open-2015” — міжнародних змагань з танцювального спорту, що відбулися в Анкарі під егідою WDSF (Всесвітньої федерації танцювального спорту — ред.), передає УНН з посиланням на прес-службу СКУ.

Одеський дует Костянтин Дікінштейн — Дарія Козак, яких тренує Євгеній Колов, тричі були першими і один раз третіми в категорії ювеналів. Вони виграли всю європейську програму, а також перший день у латині. А ось у другій частині латинської програми К.Дікінштейн і Д.Козак стали бронзовими призерами.

Серед юніорів відзначилися кияни Артем Федяй — Дарина Зеленська, які тренуються у Сергія Грицака. В стандарті-1 і латині-I вони посіли друге місце серед представників п’яти країн.

Додамо, що змагання “Metu Open”, які є Відкритим Кубком Туреччини, проводилися вже 14-й раз.