середа, 26 липня 2017 р.10:09

Перша ракетка світу Н.Джокович вже у півфіналі “BNP Paribas Masters”

КИЇВ. 7 листопада. УНН. Серб Новак Джокович став півфіналістом тенісного турніру “BNP Paribas Masters” в Парижі, призовий фонд якого становить майже 3,3 млн євро, повідомляє УНН з посиланням на ESPN.

На чвертьфінальному етапі турніру лідер світового посіву грав з п’ятим номером рейтингу АТР, 30-річним чехом Томашем Бердихом. Н.Джокович домігся перемоги на двох тай-брейках з рахунком 7:6 (3), 7:6 (8).

Спортсмени не реалізували жодного брейк-пойнту впродовж гри. В активі серба шість ейсів, при двох помилках на подачі. Чех виконав вісім подач навиліт і допустив одну подвійну помилку. Матч тривав 2 години та 7 хвилин. Тепер рахунок за особистими зустрічами між гравцями став 20:2 на користь Н.Джоковича.

Зазначимо, що супротивник Н.Джоковича по півфіналу визначиться в матчі швейцарця Станісласа Ваврінки (4-й номер посіву) і іспанця Рафаеля Надаля (7-й).

Нагадаємо, що за другу путівку у фінал поборються британець Енді Маррей (2-й) і іспанець Давид Феррер (8-й).

У “BNP Paribas Masters” приймав участь і українець Олександр Долгополов. Наш співвітчизник завершив свої змагання у другому колі, програвши Д.Ферреру.