Понеділок, 22 травня 2017 19:01

Українець Т.Шелестюк переміг росіянина і здобув два боксерські титули

КИЇВ. 7 листопада. УНН. Українець Тарас Шелестюк (13-0, 8 КО) виграв два перших титули в своїй професійній кар'єрі, перемігши російського боксера Асланбека Козаєва (26-2-1, 7 КО), передає УНН з посиланням на vringe.com.

Практично з перших секунд бою стала помітна різниця в класі між боксерами – українець повністю контролював ситуацію в рингу, працюючи з дистанції як джебом і двійками, так і багатоударними комбінаціями. У такому ключі пройшов весь 10-раундовий бій, котрий завершився перемогою нашого співвітчизника єдиноголосним рішенням суддів: 99:91 і двічі по 100:90.

Таким чином, ця перемога принесла Т.Шелестюку титули інтерконтинентального чемпіона за версією WBA і чемпіона Північної Америки за версією WBO NABO в напівсередній вазі.

Нагадаємо, що Т.Шелестюк ставав чемпіоном світу серед любителів 2011 року у Баку і бронзовим призером Олімпійських Ігор 2012 року в Лондоні.