пʼятниця, 28 липня 2017 р.17:27

“Зоря” і “Олімпік” здобули перемоги в чемпіонаті України

КИЇВ. 7 листопада. УНН. Футболісти луганської “Зоря” і донецького “Олімпіка” здобули перемоги в суботніх чемпіонату України, передає УНН з посиланням на прес-службу УПЛ.

Луганська команда вдруге у сезоні розгромила запорізький “Металург” у його рідному місті з рахунком 4:1.

Вже на 5-й хвилині індивідуальну майстерність продемонстрував Олександр Караваєв, поставивши у безвихідне становище спочатку захисників, а потім і голкіпера. Подвоїв перевагу на 28-й хв. Руслан Малиновський, реалізувавши передачу Пилипа Будківського. Не пішов з поля без забитого м’яча і сам головний голеадор у команді Юрія Вернидуба — у другому таймі Будківський ударом головою відзначився вшосте у сезоні. Практично перед вичерпанням основного часу Артур Загорулько дещо курйозно довів справу до 4:0.

Але у компенсовані хвилини металургівець Ігор Жураховський скористався виходом віч-на-віч з Микитою Шевченком, який таким чином не зумів записати в актив черговий “сухий” матч.

“Олімпік” взяв гору в Одесі над “Чорноморцем” — 2:0. На 65-й хв. захисник одеситів Валерій Куценко зрізав м’яч у свої ворота повз голкіпера Євгена Боровика, що вийшов на перехоплення, і донеччанин Максим Драченко у підкаті дістав м’яч на лінії воріт і записав гол на свій рахунок. Пропущений м’яч змусив “Чорноморець” розкритися і моментів у підопічних Романа Санжара побільшало. На 76-й хвилині Іван Матяж вдруге в матчі виступив в якості асистента, скинувши м’яч під удар Кадфі Мохаммеду. 11-й номер майстерно пробив у дальній нижній кут.

“Олімпік” здобув другу гостьову перемогу поспіль і в 4-й раз в сезоні зберіг свої ворота недоторканими.