Пʼятниця, 26 травня 2017 07:38

Хокеїсти збірної України достроково стали переможцями на Єврочеленджі

КИЇВ. 7 листопада. УНН. Хокеїсти збірної України виграли другий матч на турнірі Euro Ice Hockey Challenge у команди Нідерландів з рахунком 3:1, передає кореспондент УНН.

Перший період закінчився безрезультатно. На 4-й хвилині другого ігрового відрізку натуралізований американський хокеїст Майкл Маккі-Kвіст реалізував чисельну більшість голландців і відкрив рахунок. За 5,5 хвилин форвард Сергій Бабинець сквитав результат з передачі Івана Савченка. Після двох періодів зберігалася нічия — 1:1.

Підопічні Олександра Савицького вирвали перемогу в заключному періоді, коли вони фактично домінували на майданчику. Спочатку Віктор Романенко асистував у гольовому епізоді Артему Бондарєву, а за 4 хвилини до фінальної сирени українська збірна скористалася грою 5×4 — заключну шайбу закинув Всеволод Толстушко, який відзначився після пасу свого партнера по захисту Дениса Петрухно.

В іншому матчі перша збірна Румунії перемогла команду Румунія “В”.

Таким чином, після другого ігрового дня українські хокеїсти із шістьма очками і співвідношення шайб 8-1 очолили турнірну таблицю румунського Єврочеленджу. По 3 очки у збірних Нідерландів і Румунії.

У неділю, 8 листопада команда України завершить міжнародний турнір поєдинком проти аутсайдера — Румунії “В”. Незалежно від результату цієї зустрічі наша збірна достроково стала переможницею змагань.

Як повідомляв УНН, 6 листопада Збірна України з перемоги стартувала на міжнародному турнірі “Euro Ice Hockey Challenge”, який проходить у румунському місті Галац. Українці розгромили господарів турніру — збірну Румунії з рахунком 5:0. По шайбі закинули Артем Бондарєв і Сергій Бабинець, а от Юрій Петранговський відзначився хет-триком.

Цей матч став першим для “синьо-жовтих” у новому сезоні, до того ж на посту головного тренера збірної дебютував Олександр Савицький.

Нагадаємо, що Euro Ice Hockey Challenge за участю чотирьох команд проходить у румунському Галаці.