неділя, 23 липня 2017 р.15:14

"Дніпро" виграв у "Говерли"

КИЇВ. 8 листопада. УНН. Завдяки голам Матеуса і Селезньова у другому таймі футболісти дніпропетровського “Дніпра” здолали на своєму стадіоні ужгородську “Говерлу” — 2:0, передає кореспондент УНН.

Бразилець Матеус неодноразово прикладався для ударів здалеку, але вдалою виявилася його спроба на 52-й хвилині. Щоправда, не обійшлося без рикошету від ноги когось із захисників, який дезорієнтував голкіпера закарпатців Артура Рудька, — 1:0.

Ще через 10 хвилин Роман Безус розібрався з двома опонентами на правому фланзі і прострілив у карну зону, звідки Євген Селезньов пробив зльоту, але влучив у Віталійса Ягодінскіса. Втім, з другої спроби форвард точно поцілив у дальній кут.

Як повідомляв УНН, у першому сьогоднішньому матчі “Волинь” перемогла у Луцьку “Ворсклу” з рахунком 2:1.

Додамо, що в заключному поєдинку 14-го туру київське “Динамо” зіграє сьогодні із дніпродзержинською “Сталлю”.