Неділя, 22 січня 2017 12:34

Хокейна збірна України виграла третій матч на Єврочеленджі в Румунії

КИЇВ. 8 листопада. УНН. Хокейна збірна України на переможній ноті завершила турнір Euro Ice Hockey Challenge, вигравши сьогодні у команди Румунії “В” з рахунком 7:0, передає кореспондент УНН.

Перші дві шайби наша збірна провела в стартовому періоді зусиллями однієї атакувальної ланки. На 6-й хвилині відзначився Іван Савченко з київського “Дженералз”, на 13-й — Юрій Петранговський з ХК “Кременчук”.

Другий період розпочався з реалізації українцями чисельної переваги на майданчику. Автором третьої шайби став форвард “генералів” Володимир Алексюк. Всередині 10-хвилинки кременчужанин Антон Бойков довів рахунок до 4:0.

У заключній 20-хвилинці наші хокеїсти відзначилися ще трьома шайбами авторства Володимира Романенка (ХК “Кременчук”) Юрія Петранговського, а також Артема Бондарєва (“Стяуа” Бухарест).

Українська команда, яка ще напередодні забезпечила собі дострокову перемогу на Єврочеленджі, набрала у підсумку 9 очок із співвідношенням закинутих і пропущених шайб 15-1. Нагадаємо, підопічні Олександа Савицького перемогли збірну Румунії 5:0 і збірну Нідерландів 3:1.

Додамо, що завершиться турнір чотирьох команд у румунському Галаці поєдинком збірних Румунії та Нідерландів, які претендують на друге місце.