Середа, 13 грудня 2017 07:55

ФК "Севілья" зупинила безпрограшну серію ФК "Реал"

КИЇВ. 9 листопада. УНН. ФК “Севілья” здобула вольову перемогу над ФК “Реал” Мадрид з рахунком 3:2 у домашньому матчі 11-го туру іспанської “La Liga”, перервавши таким чином 10-матчову безпрограшну серію королівського клубу у нинішньому сезоні, передає УНН.

“Севілья” продемонструвала яскраву гру, далеко не останню роль в якій відіграв український хавбек Євген Коноплянка, який брав участь у всіх трьох гольових атаках андалусійців.

Мадридці розпочали зустріч активніше і всередині першого тайму Серхіо Рамос відкрив рахунок ударом через себе після навісної передачі від кутового прапорця. Господарі відігралися на 36-й хвилині, коли після виконаного Є.Коноплянкою кутового Чіро Іммобіле забив з гострого кута з боку дальньої штанги.

По перерві український футболіст був надзвичайно активним, при цьому він ефективно асистував партнерам і брав на себе сміливість завершувати атаки самостійно. На 61-й хвилині Є.Коноплянка зіграв у стінку з Ч.Іммобіле, увійшов до штрафного майданчика і виклав м’яч під удар Еверу Банезі — 2:1.

На 74-й хвилині Є.Коноплянка брав участь у розвитку атаки, що у підсумку призвела до третього голу головою у виконанні Фернандо Льоренте.

Лише на останній хвилині компенсованого часу Хамесу Родрігесу вдалося зробити різницю у рахунку мінімальною.

ФК “Реал” зазнав першої поразки в Примері і тепер на 3 очки відстає від ФК “Барселона”, а ФК “Севілья” з 15-ма очками розташувалася на 10-й позиції.