Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Четвер, 23 березня 2017 05:23
youtube
Новини: Політика

Нацгвадрія і поліція тимчасово охоронятимуть суди

Нацгвадрія і поліція тимчасово охоронятимуть суди

КИЇВ. 10 листопада. УНН. Кабінет міністрів України постановив тимчасово ввірити охорону судів, інших органів та установ судової системи, а також установ судових експертиз підрозділам Національної гвардії та Національної поліції. Про це йдеться у постанові КМУ ”Про забезпечення охорони судів, інших органів та установ судової системи, а також установ судових експертиз” під №906 від 9 листопада, повідомляє УНН.

Так, суди загальної юрисдикції, Вища рада юстиції, Вища кваліфікаційна комісія суддів, Державна судова адміністрація, територіальні управління Державної судової адміністрації, Національна школа суддів та установи судових експертиз Мін’юсту та МОЗ тепер будуть охоронятися підрозділами Нацгвардії і поліцією.

Також вказано, що Нацгвардія і поліція охоронятимуть ці структури до початку повноцінної роботи відомчої воєнізованої охорони Державної судової адміністрації.

Окрім того, Міністерству внутрішніх справ за погодженням з Державною судовою адміністрацією в тижневий строк потрібно затвердити тимчасовий порядок охорони судів, інших органів та установ судової системи, а також установ судових експертиз.

Нагадаємо, 7 листопада в Україні набрав чинності закон про національну поліцію.

Джерело: УНН
Loading...
Loading...
SELECTORNEWS - покупка, обмен и продажа трафика
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...