Четвер, 23 березня 2017 00:40

Клуб В.Кравцова переміг команду капітана збірної України з баскетболу К.Фесенка

КИЇВ. 10 листопада. УНН. Московський "ЦСКА" українського центрового В’ячеслава Кравцова виграв матч регулярного чемпіонату Єдиної ліги ВТБ у "Локомотива-Кубань" капітана збірної України Кирила Фесенка з рахунком 77:65, передає УНН з посиланням на Планета баскетболу.

В.Кравцов за 7 хвилин та 17 секунд на паркеті набрав 2 очки (1/1 двоочкових, 0/1 триочкових), зробив 2 підбирання та 1 блок-шот.

Натомість К.Фесенко за 16 хвилин та 36 секунд набрав 5 очок (2/4 двоочкових, 1/3 штрафних), зробив 5 підбирань (1 в атаці), 2 передачі.

Нагадаємо, що після шести матчів "ЦСКА" посідає третю сходинку турнірної таблиці Єдиної ліги ВТБ - 5 перемог. У "Локомотива-Кубань" три перемоги в шести матчах - сьоме місце.