вівторок, 25 липня 2017 р.00:49

Футзалісти харківського “Локомотива” здобули перемогу на старті елітраунду Кубка УЄФА

КИЇВ. 11 листопада. УНН. Футзалісти харківського “Локомотива” з перемоги розпочали у Словаччині виступ у групі “D” елітного раунду Кубка УЄФА, вигравши у місцевого клубу “Слов-Матік”, передає УНН з посиланням на sport.ua.

Початок зустрічі у чемпіонів України вийшов на славу. Не минуло й двох хвилин, як рахунок став 2:0. Спочатку Душан Рафай невдало повернув м’яч своєму воротареві, а незабаром Дмитро Сорокін з 8 метрів пробив без шансів для голкіпера Петера Брндяра.

На жаль, з автором другого голу у ворота господарів стався неприємний епізод на 17-й хвилині. Він — один з провідних гравців нашої команди — невдало впав у боротьбі за м’яч, і арбітри негайно зупинили гру. Пауза затягнулася, а коли Дмитро все ж піднявся, відправився не на лаву запасних, а до машини швидкої допомоги, яка відвезла нашого футболіста до лікарні.

Рахунок 2:0 на користь українців залишився незмінним до кінця поєдинку.

Додамо, що в зустрічі команд іншої пари групи “D” сербський “Економац” переміг португальску “Бенфіку” — 3:0. Саме футзалісти сербського клубу стануть наступними суперниками “Локомотива” у середу, 11 листопада. Цей матч пройде о 18630 за київським часом.