Неділя, 17 грудня 2017 12:33

Львівське “Динамо” перемогло “Слобожанець” у ватерпольному чемпіонаті країни

КИЇВ. 11 листопада. УНН. Ватерполісти львівського “Динамо” у другий ігровий період стартового туру чемпіонату України серед чоловіків здобули нелегку перемогу над харківським клубом “Слобожанець” з рахунком 5:3, передає УНН з посиланням на прес-службу НФВПУ.

Підопічні Ігоря Зінкевича зуміли дотиснути суперника лише у третьому та четвертому періодах, коли вони закидали на 1 м’яч більше — 3:2 та 1:0. Перший і другий періоди матчу завершилися внічию — 0:0 і 1:1.

Інші зустрічі середи завершилися так: збірна Київської області — НТУ-ХПІ (Харків) — 6:9 (1:1, 2:4, 2:1, 1:3), ВК “Маріуполь” — ОНМА (Одеса) — 6:9 (0:1, 2:3, 2:3, 2:2).

Після двох зіграних матчів без очкових втрат виступають динамівці Львова і ватерполісти одеської команди ОНМА. У четвер всі шість колективів проведуть по 2 зустрічі.

Нагадаємо, перший тур чоловічого чемпіонату країни з водного поло триватиме у дніпродзержинському басейні “МіКомп” по 13 листопада.