Субота, 21 січня 2017 04:34

В НХЛ "Піттсбург" обіграв по буллітах "Монреаль"

КИЇВ. 12 листопада. УНН. У Національній Хокейній Лізі “Піттсбург Пінгвінз”, реалізувавши на своєму льоду 2 післяматчеві булліти, переміг цієї ночі “Монреаль Канадієнс” з рахунком 4:3, передає УНН з посиланням на офіційний сайт НХЛ.

Девід Перон і Сідні Кросбі переграли голкіпера “Канадієнс” Майка Гордона, для якого це була перша серія післяматчевих буллітів у кар’єрі. Воротар “Пінгвінз” Марк-Андре Флері успішно впорався з Алексом Гальченюком і Девідом Деарне.

У третьому періоді Патрік Хорнквіст зрівняв рахунок і перевів матч в овертайм. Голи в матчі також забивали в складі “Монреаля” Брендан Геллахер, Брайан Флінн і Андрій Марков (у більшості). Пі-Кей Суббен записав на свій рахунок 2 гольові передачі. У “Піттсбурга” відзначилися Паскаль Дюпуі (пропустив два останні матчі після того, як його госпіталізували в Едмонтоні), Оллі Маатта, який вдало підставився під кидок Філа Кессела. У Сідні Кросбі 2 гольових паси. У Євгена Малкіна — один.

Флері довелося покинути лід у першому періоді за 4:47 до перерви у зв’язку з тим, що захисник “Пінгвінз” Бен Лавджой ключкою подряпав щоку голкіпера. Від Лавджоя також постраждали і пішли в роздягальню нападники “Монреаля” Дейл Уіз і Геллахер, але вони обоє повернулися в гру.

Таким чином, “Піттсбург” перервав свою серію з 37 поразок у матчах, в яких команда поступалася в рахунку після другого періоду. “Монреаль” програв вдруге в цьому сезоні в Піттсбурзі — 13 жовтня “Канадієнс” поступилися тут 2:3.