понеділок, 24 липня 2017 р.07:12

Збірна України перемогла Словенію з рахунком 2:0

КИЇВ. 14 листопада. УНН. Перший поєдинок плей-офф відбору до футбольного чемпіонату Європи 2016 року на стадіоні "Арена Львів", завершився перемогою України над Словенію з рахунком 2:0, повідомляє кореспондент УНН.

Початок зустрічі пройшов активніше збоку футболістів України, але до гольових моментів не доходило поки не наступила 23 хвилина гри. Саме в цей час розіграний кутовий дозволив вийти вперед "жовто-блакитним" – після верхової подачі у штрафний майданчик Андрій Ярмоленко обіграв кількох суперників і відправив м’яч у дальній кут воріт Саміра Хандановіча – 1:0.

Першу небезпечну атаку гості провели на 27 хвилині, коли Йосіп Ілічіч завдав удару вище воріт. Згодом С.Хандановіч врятував свій колектив після дальнього пострілу Сергія Рибалки.

Початок другого тайму виявився успішним для наших співвітчизників – прострілом низом на дальню стійку воріт словенців Артема Федецького скористався форвард "Дніпра" Євген Селезньов – 2:0. На 58 хвилині Денис Гармаш пробивав головою у падінні з кількох метрів, але С.Хандановіч відзначився сейвом. На 69 хвилині контратака українців призвела до потрапляння м’яча у стійку воріт після удару Є.Селезньова.

Варто відзначити тотальну перевагу футболістів у жовтих футболках за кутовими – 10:0 та загальною кількістю ударів 15:3.

Нагадаємо, що матч-відповідь пройде 17 листопада у Маріборі.