Субота, 27 травня 2017 07:47

"Шахтар" зіграв у нічию з ФК "Антальяспор" на міні-зборі у Туреччині

КИЇВ. 15 листопада. УНН. Заповнюючи чергову паузу, пов'язану з іграми збірних, донецький "Шахтар" вирушив до Туреччини, де провів товариський матч із представником місцевої Суперліги – "Антальяспором". Про це УНН повідомили у прес-службі ФК "Шахтар".

На 18-й хвилині господарі відкрили рахунок - Кадир Бекмезджі пробив метрів із 20, м'яч зрикошетив від ноги Миколи Матвієнка та влетів у сітку. Залишок першого тайму команда Мірчі Луческу провела в постійних атаках. Тільки Факундо Феррейра мав три гольові шанси, але ударам аргентинського форварда не вистачало точності.

На початку другого тайму на поле вийшли Ісмаїлі й Алекс Тейшейра (замість Азеведо і Нема). Через дві хвилини "гірники" розіграли кутовий на лівому краю, а Ісмаїлі, котрий опинився на ударній позиції, увігнав м'яч у дальній кут - 1:1. Надалі футболісти обох команд не відзначалися.

Нагадаємо, що найближчий матч чемпіонату України донеччани проведуть у Запоріжжі проти "Волині" 21 листопада.