вівторок, 25 липня 2017 р.11:12

Збірна України виборола п’ять нагород на чемпіонаті світу з самбо

КИЇВ. 15 листопада. УНН. У стартовий день чемпіонату світу зі спортивного та бойового самбо, який проходить в Марокко, збірна України завоювала п'ять медалей, передає УНН з посиланням на прес-службу Федерації самбо України.

Титул найсильнішої (золота медаль) у категорії до 72 кілограмів завоювала уродженка чернігівської області Наталія Смаль.

"Срібло" у скарбничку команди України принесли - Іван Васильчук (до 90 кг, спортивне самбо), Богдан Бабенко (до 57 кг, бойовий розділ) і Анатолій Волошинов (до 100 кг, бойовий розділ).

Бронзовим призером став наш співвітчизник Вадим Бурчак (до 74 кг, бойовий розділ).

Нагадаємо, що досвідчена Н.Смаль вдруге у своїй кар'єрі піднялася на найвищу сходинку п'єдесталу пошани планетарного форуму, адже першу світову перемогу українка здобула в 2007-му, коли виступала у вазі до 80 кг.