Вівторок, 28 березня 2017 01:45
Junior tester
Менеджер з продажу товарів масового споживання

Баскетболісти "Хіміка" здобули шосту перемогу підряд у чемпіонаті України

КИЇВ. 15 листопада. УНН. Ігровий тиждень у "Суперлізі Фаворит Спорт" завершився перемогою чинного чемпіона України "Хіміка" над баскетболістами київського "Інфіза" з рахунком 101:85, передає УНН з посиланням на ФБУ.

Кияни на початку гри зробили ривок 9:0. Лише у другій половині першої чверті "Хімік" почав демонструвати гру фаворита. Двома точними кидками здалеку господарі скоротили відставання до двох очок. Друга 10-хвилинка почалася двома влучними дальніми від киянина Соловйова. Гості знову пішли у відрив, виграючи 14:6, але на велику перерву команди пішли за мінімальної переваги южненців 48:47.

Заключну чверть "Хімік" почав з ривку 7:0, що допомогло колективу здобути перемогу 101:85.

Відзначимо, що чемпіон України першим у нинішньому сезоні серед команд "Суперліга Фаворит Спорт" перейшов позначку у 100 очок за окрему взяту зустріч. Таким чином, "Хімік" здобув шосту поспіль перемогу в чемпіонаті, а "Інфіз" зазнав четвертої поразки у шести матчах.

Нагадаємо, що 21 листопада южненці прийматимуть іншу столичну команду - "Динамо". А "Інфіз" 19 листопада зіграє на виїзді з "Черкаськими Мавпами".