Четвер, 23 березня 2017 02:43

"Шахтар" у спарингу здобув перемогу над турецьким ФК "Аланьяспор"

КИЇВ. 16 листопада. УНН. У другій товариській грі міні-збору у Туреччині, донецький "Шахтар" святкував перемогу над клубом "Аланьяспор". Про це УНН повідомили у прес-службі ФК "Шахтар".

Дебют гри залишився за "гірниками", які активно йшли вперед і завдали декілька небезпечних ударів: Веллінгтон не потрапив у ворота зі штрафного, а потім Бернард пробив трохи вище цілі після розіграшу кутового. Обидва бразильці були дуже активними, і на 17-й хвилині саме вони організували гольовий момент - Нем прийняв пас від Бернарда і прострілив у штрафну, а Феррейра відправив м'яч у сітку - 0:1.

Друга половина проходила на зустрічних курсах, поки "Аланьяспор" не зрівняв рахунок - на 53-й хвилині Окан замкнув простріл Ашігіла.

Після цього "Шахтар" провів кілька небезпечних атак. Турки з ними впоралися, але на 60-й хвилині сфолили на Дентіньо в карному майданчику, а Феррейра впевнено реалізував пенальті, оформив дубль і встановив фінальний рахунок матчу 1:2.

Зазначимо, що у фіналі матчу Каніболоцький не раз рятував "Шахтар". У свою чергу кіпер супротивників Шимшек виручив "Аланьяспор" при виході Тейшейри один на один і після удару Дентіньо.

Додамо також, "Шахтар" провів зустріч у такому складі: Каніболоцький, Кобін (Матвієнко, 75), Ордець, Матвієнко (Кривцов, 46), Ісмаїлі (Азеведо, 46), Дентіньо, Веллінгтон, Бернард (Гринь, 68), Тайсон, Едуардо (к) (Тейшейра, 46 ), Феррейра (Борячук, 68).

Як повідомляв УНН, перша зустріч у Туреччині між "Шахтарем" та "Антальяспор" завершилася нічиєю 1:1.