субота, 22 липня 2017 р.17:27

Збірна Швеції стала останнім учасником Євро-2016

КИЇВ. 18 листопада. УНН. Два голи шведського нападника Златана Ібрагімовича у стиковому матчі проти Данії принесли команді Еріка Хамрена перемогу із загальним рахунком 4:3 і путівку на Євро-2016, передає УНН з посиланням на сайт УЄФА.

Збірна Данії розпочала зустріч дуже жваво, але першими відзначилися гості. І зробив це на 19-й хвилині бомбардир З.Ібрагімович. Форвард “Парі Сен-Жермен” після подачі низом вислизнув від уваги опікуна і в дотик пробив низом у дальній кут — м’яч влетів точно під штангу.

Після перерви господарі продовжили чинити тиск, але цим все і обмежувалось. За 14 хвилин до кінця другого тайму З.Ібрагімович подвоїв рахунок обвідним ударом зі штрафного. У час, що залишився Юссуф Поульсен і Яннік Вестергор відновили рівновагу — 2:2, але для перемоги за сумою двох матчів господарям потрібно було забити ще два м’ячі.

Нагадаємо, що раніше на чемпіонат Європи вийшли: Франція (господар першості), Чехія, Туреччина, Ісландія, Бельгія, Уельс, Іспанія, Словаччина, Німеччина, Польща, Англія, Швейцарія, Румунія, Північна Ірландія, Росія, Австрія, Італія, Хорватія, Португалія, Албанія, Угорщина та Україна.

Як повідомляв УНН, збірна України з підсумковим рахунком 3:1 перемогла Словенію і також візьме участь у фінальній частині чемпіонату Європи 2016 року.