Субота, 27 травня 2017 21:24

"Динамо" обіграло "Олімпік" із рахунком 3:0

КИЇВ. 20 листопада. УНН. У дебютному поєдинку 15 туру чемпіонату України "Ліга Парі Матч" футболісти київського "Динамо" обіграли донецький "Олімпік" з різницею у три голи. Про це УНН повідомили у прес-службі столичного клубу.

У першій половині тайму рахунок двічі міг відкривати із дальньої дистанції півзахисник Віталій Буяльський, а також із ближньої Олег Гусєв та Жуніор Мораєс. У підсумку навіс у карну зону на 25 хвилині Дениса Гармаша результативно завершив форвард Ж.Мораєс.

Другий гол підопічні Сергія Реброва забили у компенсований до першого тайму час – колективний розіграш м’яча завершив влучним ударом Д.Гармаш. На 70 хвилині останній гол у зустрічі провів О.Гусєв, котрий забив пенальті, зароблений Юнесом Беландою – 3:0.

Відзначимо, що цей матч відбувся після майже двотижневої паузи, зв’язаної із матчами національних збірних.

Нагадаємо, наразі кияни з 37 очками стали одноосібними лідерами чемпіонату. Завтра гравці "Шахтаря" у разі перемоги у Запоріжжі над "Волинню", зможуть наздогнати "біло-синіх". "Олімпік" має у своєму активі 14 балів та перебуває на 8-му рядку змагань.