пʼятниця, 21 липня 2017 р.09:29

ХК "Кременчук" розпочав змагання у Континентальному Кубку з поразки

КИЇВ. 20 листопада. УНН. Віце-чемпіон України хокейний клуб "Кременчук" у французькому місті Руан дебютував у розіграші Континентального Кубку поєдинком групи Е з чемпіоном Білорусі - солігорським "Шахтарем", передає УНН з посиланням на ФХУ.

Протягом усього поєдинку більш досвідчені білоруси володіли ігровою та територіальною перевагою. Українська команда розраховувала здебільшого на контратаки.

Відкрив рахунок у грі Кирило Брикун, котрий скористався позиційною помилкою захисту кременчужан, а наприкінці періоду екс-гравець молодіжної збірної України Віктор Андрущенко вдруге вразив ворота Михайла Шевчука після доволі вилучення Кирила Жовніра – 2:0.

Якщо у першому періоді українці мало в чому поступалися іменитому супернику, то другу 20-хвилинку команда із Солігорську виграла, закинувши ще тричі. З-за комфортної переваги "Шахтаря", третій ігровий відрізок команди відіграли на зустрічних курсах. Найкращий шанс відзначитися у складі нашої команди мав Юрій Петранговський, після кидка якого шайба перевірила на міцність каркас воріт, а суперник використав свою нагоду, відзначившись у більшості – 6:0.

Автори закинутих шайб: 0:1 Брикун (7:19), 0:2 Андрущенко (Демков, Левша, 18:54 – більшість), 0:3 Сушко (Кунцевич, 32:08), 0:4 Горанін (Демков, Андрущенко, 32:45), 0:5 Левша (Демков, Дурнов, 37:51 – більшість), 0:6 Левша (Демков. Усенко, 59:34 – більшість).

Склад "Кременчука": Шевчук. В. Романенко – Акимов, Дегтярьов – Сірченко, Варивода – Жовнір, Качмар – Муль. Луговий – Карпенко – Петранговський, Коренчук – Чернишенко – Бойков, Підгурський – Т. Гриценко – Янішевський, Мікулко – Костюк – Лисак.

Варто відзначити, що попри поразку український віце-чемпіон має шанси на вихід у Суперфінал. Для цього завтра команді Дмитра Підгурського потрібно заробляти залікові очки у протистоянні із господарями турніру – "Руан Драгонс".

Додамо, що у матчі групи D третього раунду Континентального Кубку казахський "Іртиш" з рахунком 11:2 розгромив латвійський "Мого".