понеділок, 24 липня 2017 р.23:20
Новини: Суспільство

ХК "Кременчук" вдруге поспіль програв у Континентальному Кубку

КИЇВ. 22 листопада. УНН. Єдиний представник від України у півфінальній стадії Континентального Кубку з хокею, котрий проходить в Руані (Франція — ред.) зазнав поразки від господарів льоду “Руан Драгонз”, передає УНН з посиланням на Федерацію хокею України.

Французи вже на 14 секунді зуміли вийти вперед і завершили перший період за комфортної для себе переваги у три шайби — 4:1.

Друга частина зустрічі завершилася ще двома шайбами без відповіді “Драгонз” і лише заключний період українці записали у свій актив — 2:1, але у підсумку 7:4 і перемога дісталася “Руану”.

Нагадаємо, що ХК “Кременчук” зазнав другої поразки на турнірі, але у команди залишаються ще теоретичні шанси на друге місце. Для цього потрібно з великим рахунком вигравати у “ГКС Тихи” та чекати на поразку “Шахтаря” у матчі з “Руаном”.

Як повідомляв УНН, 20 листопада, у першому турі “Кременчук” поступився чемпіону Білорусі “Шахтарю” 0:6.