Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Неділя, 20 травня 2018 13:14
Новини: Економіка
12300

До ВР подано законопроект про регульовані ринки та деривативи

КИЇВ. 23 листопада. УНН. Народними депутатами України, зокрема членами Комітету Верховної Ради України з питань фінансів і банківської діяльності, зареєстровано проект закону України щодо регульованих ринків та деривативів, передає УНН з посиланням на прес-службу Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

Зазначається, що проект закону розроблявся НКЦПФР разом з Європейським банком реконструкції і розвитку із залученням народних депутатів, Міністерства фінансів, Міністерства економічного розвитку і торгівлі, Міністерства аграрної політики та продовольства, Національного банку України, МВФ та USAID (Агентство США з міжнародного розвитку - ред.).

"Даний проект враховує передову міжнародну практику, насамперед рекомендації Міжнародної асоціації свопів та деривативів (ISDA), Принципи регулювання та нагляду за ринками товарних деривативів (IOSCO), а також останні законодавчі зміни в Європейському Союзі, Директиву Євросоюзу про ринки фінансових інструментів (MiFID II), Регламент про ринки фінансових інструментів (MiFIR) та Регламент про позабіржові похідні інструменти, центральних контрагентів і торгові репозиторії (EMIR)", - зазначили у прес-службі.

Також, проект закону передбачає комплексне врегулювання функціонування регульованих ринків у відповідності до директив ЄС.

"Розроблений законопроект запроваджує повноцінне регулювання ринку деривативів, приводить регулювання товарного біржового ринку до єдиних стандартів, аналогічно до фондових бірж та запроваджує єдиний підхід до створення організованого ринку, незалежно від виду активу, що торгуватиметься на біржі. Але для розбудови повноцінного регульованого ринку, який відповідатиме кращій міжнародній практиці, ми повинні змінити рельєф ринку, оскільки в поточному вигляді його інфраструктура є занадто слабкою", - прокоментував законопроект Голова Комісії Тимур Хромаєв.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...