Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Субота, 21 квітня 2018 22:53
15540

Каждая пятая пара в Украине лечится от бесплодия

КИЇВ. 23 листопада. УНН. За останні 10 років проблема безпліддя стала більш актуальною. За статистикою в середньому кожна п'ята пара в Україні змушена звертатися до фахівців з лікування безпліддя, пише УНН.

Основною причиною виникнення цієї проблеми фахівці називають зниження якості життя і стреси, що особливо позначається на репродуктивному здоров'ї. У сучасному суспільстві жінки і чоловіки все більше піддаються стресовим ситуаціям через швидке ритму життя, вони все менше приділяють уваги собі, поставивши на перший план кар'єру і відповідно відкладають планування вагітності на старший вік, коли ймовірність настання вагітності фізіологічно знижується, і накопичуються проблеми в репродуктивній сфері.

Однак, при своєчасному зверненні до фахівців проблему в більшості випадків можна вирішити. На сьогоднішній день існує безліч інноваційних методів діагностики і лікування, які дозволяють усунути цілий ряд проблем пов'язаних з безпліддям. Серед інновацій в лікуванні сімейного безпліддя: запліднення "в пробірці" (ЕКЗ); ІКСІ; донорські програми; програми сурогатного материнства; кріопрограмми. З метою вибору оптимального способу лікування використовуються такі сучасні методи діагностики, як: діагностична гістероскопія; ехосальпінгоскопія; тести на
сумісність; генетичні, імунологічні дослідження і ряд інших методів діагностики.

Всі ці методики доступні в клініці репродуктивного здоров'я "Лада", в тому числі і сучасна технологія вітрифікації ооцитів, тобто процес кріоконсервації яйцеклітин за допомогою надшвидкого заморожування, що допомагає зберегти яйцеклітину в первісному вигляді.

Даний метод дозволить жінкам в майбутньому мати генетично свою дитину при необхідності відстрочити материнство з соціальних або медичними показаннями.

У клініці "Лада" проводяться всі найсучасніші методи діагностики і
лікування сімейного безпліддя, використовується новітнє обладнання.

Фахівці підбирають для кожного пацієнта індивідуальну методику лікування, з урахуванням причин виникнення безпліддя, гормонального статусу організму і пропонують можливі варіанти лікування. До того ж, вони надають психологічну підтримку, що дуже важливо для всіх пар, які зіткнулися з подібною проблемою.

За 6 років існування Клініки її фахівці допомогли з'явитися на світ більше 800 дітворі. Дізнатися додаткову інформацію, вартість послуг, а також задати питання спеціалісту on-line можна на сайті ladaclinic.com

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...