четвер, 21 вересня 2017 р.18:00

Двоє українських дзюдоїстів завоювали нагороди на Гран-Прі у Китаї

КИЇВ. 23 листопада. УНН. Українські дзюдоїсти виграли дві бронзові медалі в китайському місті Циндао на Гран-Прі, який став одним з кваліфікаційних турнірів на Олімпійські Ігри, передає УНН з посиланням на Федерацію дзюдо України.

Олександр Гордієнко у ваговій категорії понад 100 кг у втішному раунді переміг росіянина Магомеда Нажмудінова, а в поєдинку за "бронзу" - представника Казахстану Айтуара Абдулова.

Світлана Яремка, представниця категорії понад 78 кг, у втішній сутичці виграла у кореянки Чжиюн Кім, а в поєдинку за "бронзу" подолала спортсменку з Туреччини Белкіс Зехра Кайю.

Відзначимо, інший спортсмен, який виступає під українським прапором, Артем Блошенко (категорія - до 100 кг) у втішному раунді пропустив прийом на вазарі від азербайджанця Ельхана Маммадову, посівши підсумкове п'яте місце.

Як повідомляв УНН, на Гран-Прі у Парижі володарем срібної медалі став представник України Георгій Зантарая.