Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Неділя, 26 березня 2017 20:53
youtube
Senior. Net developer
Бухгалтер з обліку основних засобів
Новини: Політика

Рада посилила захист приватного бізнесу від рейдерських атак

КИЇВ. 24 листопада. УНН. Верховна Рада України посилила захист приватного бізнесу від рейдерських атак. Відповідний законопроект про внесення змін до закону про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців проголосували 227 народних депутатів, передає кореспондент УНН.

Закон зобов'язує надавати державним реєстраторам оригінали, а не копії рішень про зміну власників підприємства, для внесення змін до єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців.

Як зазначається у пояснювальній записці, згідно з діючими нормами, реєстрація зміни складу засновників підприємства, зміни керівника підприємства або свідоцтва про державну реєстрацію здійснюється не за поданням державному реєстратору оригіналу рішення про внесення змін в установчі документи, а на підставі ксерокопії такого рішення.

Надання звичайної, навіть не завіреної належним чином ксерокопії дає змогу отримати контроль над юридичною особою, розпоряджатися її власністю. Це спрощує зміну власників усувати суб'єктів підприємницької діяльності від керівництва належними їм юридичними особами. Також відсутність оригіналів рішень у державних реєстраторів унеможливлює і притягнення до відповідальності осіб, винних у рейдерському захопленні.

Джерело: УНН
Loading...
Loading...
SELECTORNEWS - покупка, обмен и продажа трафика
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...