Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Неділя, 18 березня 2018 11:59
Новини: Політика
8148

ВР планує упорядкувати процедуру держреєстрації органів місцевого самоврядування об'єднаних громад

КИЇВ. 26 листопада. УНН. Верховна Рада ухвалила в першому читанні проект закону про внесення змін до деяких законів України щодо особливостей державної реєстрації органів місцевого самоврядування як юридичних осіб, передає кореспондент УНН.

За відповідне рішення проголосували 246 народних депутатів.

Відповідним законопроектом передбачається, що для здійснення державної реєстрації новоутвореного та утвореного в результаті злиття, приєднання, поділу або перетворення органу місцевого самоврядування як юридичної особи сільський, селищний, міський голова або уповноважена ним особа подає державному реєстратору заповнену реєстраційну картку на здійснення державної реєстрації юридичної особи. У випадку державної реєстрації виконавчих органів сільської, селищної, міської ради (крім виконавчого комітету) додатково подається акт сільської, селищної, міської ради про нове утворення, утворення у результаті злиття, приєднання, поділу або перетворення відповідного органу, акт сільського, селищного, міського голови про призначення керівника такого органу.

У разі об’єднання всіх територіальних громад одного району у одну об’єднану територіальну громаду все майно спільної власності територіальних громад такого району є комунальною власністю об’єднаної територіальної громади, а пов’язані з таким майном права та обов’язки належать об’єднаній територіальній громаді з моменту утворення такої територіальної громади.

Сільська, селищна, міська рада об’єднаної територіальної громади може вносити зміни до рішень місцевих рад територіальних громад, що об’єдналися, про місцеві бюджети відповідних територіальних громад.

До завершення періоду окремого виконання бюджетів територіальних громад, що об’єдналися, функції головних розпорядників, розпорядників бюджетних коштів територіальних громад, що об’єдналися, продовжують здійснювати відповідні бюджетні установи.

До завершення періоду окремого виконання бюджетів територіальних громад, що об’єдналися, функції місцевих фінансових органів територіальних громад, що об’єдналися, здійснюють:

- відповідні місцеві фінансові органи, створені до об’єднання територіальних громад;
- сільський, селищний, міський голова, якщо у відповідних територіальних громадах місцеві фінансові органи не було створено згідно із законом.

Джерело: УНН
Теги: ВР
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...