Середа, 29 березня 2017 22:37

Футболісти "Карпат" та "Зорі" здобули перемоги в УПЛ

КИЇВ. 28 листопада. УНН. Донецький "Олімпік" зазнав виїзної поразки в матчі 16-го туру УПЛ, програвши у Львові місцевим "Карпатам", а луганська "Зоря" завоювала три очки у протистоянні із дніпродзержинським ФК "Сталь", передає УНН з посиланням на сайт української Прем'єр-ліги.

У поєдинку "Карпат" та "Олімпіка" на чотири голи господарів, які вже до 20-й хвилині вели 2:0 завдяки голам Кожанова і Чачуа, гості відповіли лише влучним пострілом Матяжа. У другому таймі команда Йовічевича зробила два контрольні постріли - відзначилися Худоб'як і Кльоц, вигравши домашній матч з рахунком 4:1.

В іншій зустрічі підопічні Вернидуба, пропустивши на 12-й хвилині, коли відзначився гравець "Сталі" Кулач, зуміли відповісти двома голами у другому таймі. Точні удари на рахунку Кравченка, який забив у свої ворота, і Будковского, який встановив остаточний рахунок матчу - 2:1.

Відзначимо, що у турнірній таблиці "Зоря" посідає третю позицію з 31 очком, "Карпати" шості з 21 балом. "Олімпік" та "Сталь" знаходяться на 9 і 10 сходинках, маючи відповідно 14 і 13 очок.

Нагадаємо, що в іншому сьогоднішньому матчі зустрічається "Олександрія" та "Металіст".