Вівторок, 24 січня 2017 03:33

Україна здобула "бронзу" на чемпіонаті світу зі стрибків на батуті

КИЇВ. 30 листопада. УНН. На світовій першості зі стрибків на батуті, яка завершилася в Оденсе (Данія), українські спортсменки Марина Кийко та Наталія Москвіна посіли третє місце у синхронних стрибках. Про це повідомляє прес-служба Національного олімпійського комітету України, передає УНН.

"Бронзовий" результат українок - 47,300 бали. Чемпіонками світу в цьому виді програми стали Чжон Сінпін / Лі Дан (Китай) – 50,300, срібна медаль на рахунку дуету Тетяна Петреня / Анна Гарчонок (Білорусь) – 47,400.

Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка привітав новоспечених призерок чемпіонату світу та тренерський склад команди з прекрасним здобутком, побажавши подальших успіхів та вдалих виступів на міжнародній арені.

Як повідомляв УНН, з 26 по 29 листопада в Оденсе (Данія) проходив 31-й чемпіонат світу зі стрибків на батуті, акробатичній доріжці та подвійному міні-трампліні. В місті Оденсе Україну представляли 16 спортсменів, які вирушили на турнір 22 листопада.