субота, 23 вересня 2017 р.13:06

Українські спортсмени виграли дві нагороди на ЧС з гирьового спорту

КИЇВ. 1 грудня. УНН. Представники України завоювали дві медалі на чемпіонаті світу з гирьового спорту серед дорослих та юніорів (двоєборство, довгий цикл, естафета, ривок), котрий відбувся у Дубліні (Ірландія), передає УНН з посиланням на Міністерство молоді та спорту України.

У змаганнях серед дорослих бронзову медаль здобув український спортсмен Полміра Квіквінія (двоборство 95 кг). Ще одну нагороду, також бронзового ґатунку, для "жовто-блакитних" виграв юніор Єгор Бабак (довгий цикл 85 кг).

Зазначимо, що українські гирьовики Максим Тітарчук Єгор Бабак, Полміра Квіквінія, Василь Потокий та Олексій Остапчук посіли четверте місце в командній естафеті. Також за крок від п'єдесталу зупинився Василь Потокий, посівши четверте місце у двоєборстві.

Нагадаємо, що у загальнокомандному заліку українські гирьовики зайняли 15 місце з 37 країн.

Як повідомляв УНН, на чемпіонаті Європи 2015 року з гирьового спорту у болгарському місті Варна, уродженка України Оксана Маліновська стала автором срібної нагороди.