Четвер, 25 травня 2017 23:41

Танцюристи з Луганщини зайняли призові місця на Чемпіонаті України з акробатичного рок-н-ролу та бугі-вугі

КИЇВ. 1 грудня. УНН. Танцюристи із Луганської області зайняли призові місця на Чемпіонаті України з акробатичного рок-н-ролу та бугі-вугі, передає УНН з посиланням на прес-службу Луганської військово-цивільної адміністрації.

“З 27 по 29 листопада в Харкові пройшов V етап чемпіонату України з акробатичного рок-н-ролу та бугі-вугі. За результатами змагань луганські спортсмени здобули призові місця у наступних категоріях: Категорія „Юнаки — дебютанти“: І і ІІ місця. Категорія „Юніори“: ІІІ місце, Категорія „Б-клас“: І місце і ІІ місце. Категорія „Формейшн“ — І місце”, — йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що переможці та призери змагань були нагороджені медалями, грамотами та пам’ятними сувенірами.

"На змаганнях Луганську область представило 20 спортсменів. Підготували спортсменів тренери Олексій Фоменко, Яна Зозуля та Інна Узлякова", - йдеться у повідомленні.

Додамо, що всього в чемпіонаті України з акробатичного рок-н-ролу та бугі-вугі взяли участь близько 200 спортсменів з Харківської, Київської, Запорізької, Дніпропетровської та Луганської областей.