Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Середа, 24 січня 2018 00:30
Новини: Політика

Оклад голови Нацполіції становитиме 40 тис. грн

КИЇВ. 2 грудня. УНН. В урядовій газеті "Урядовий кур’єр" оприлюднена постанова "Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції", згідно з якою визначається розмір посадового окладу голови Нацполіції на рівні 40 тис. грн, передає УНН.

Відповідна постанова була прийнята Кабінетом Міністрів України 11 листопада цього року.

Зокрема, зазначеною постановою передбачено збільшення розмірів посадових окладів у середньому в 2-3 рази, а окладів за спеціальним званнями – у 12-18 разів.

Заробітна плата поліцейських буде складатися з посадового окладу, окладу за спеціальним званням, щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавки і доплати), а також премії та одноразових грошових виплат.

Крім того, постановою передбачено запровадження надбавки за специфічні умови проходження служби в поліції у розмірі до 100% посадового окладу з урахуванням окладу за спеціальним званням та надбавки за стаж служби, яка буде виплачуватись поліцейським, які успішно пройшли атестацію (оцінка ділових, професійних, особистих якостей, освітнього та кваліфікаційного рівнів для визначення відповідності посадам).

Так, полковник поліції буде отримувати оклад за спеціальними званнями в 2 тис. 400 гривень, в той час як оклад за спеціальними званнями рядового – усього 400 гривень. Оклад поліцеського з числа молодшого складу поліції становить 1 тис. 700 грн.

Окрім того, голова Нацполіції матиме посадовий оклад у 40 тис. гривень, перший заступник – 20 тис. Оперуповноважений, слідчий і інспектор апарату Національної поліції - 2 тис. 700 гривень.

За стаж служби в поліції - за 1-2 роки надбавака становитиме 5 гривень, понад 25 років – 50 гривень.

Також курсанти отримають надбавку в 25% за відмінне навчання.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на наш Telegram-канал аудіоновин та слухайте новини УНН щогодини
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...