Пʼятниця, 31 березня 2017 01:57

Восьмикратний Олімпійський чемпіон У.Бйорндален виграв біатлонну гонку на Кубку світу

КИЇВ. 2 грудня. УНН. У шведському Естерсунді відбулася індивідуальна гонка серед чоловіків, у якій перемогу завоював 41-річний ветеран з Норвегії Уле-Айнар Бйорндален, повідомляє кореспондент УНН з посиланням на Федерацію біатлону України.

Восьмикратний чемпіон Олімпійських ігор У.Бйорндален, після чотирьох вогневих рубежів, завершив перегони без жодного промаху. Час норвежця – 50:14,5. "Срібло" дісталося німцю Сімону Шемпу (1 промах) +27,1 секунди відставання. Бронзова нагорода у росіянина Олексія Волкова (без промахів) +38,2.

Найвищий з українців Сергій Семенов (володар Малого Кришталевого Глобусу 2014 року) припустився 2-х промахів на третій стрільбі і фінішував 10-м (+2:20,6). На 20-й позиції опинився Артем Прима (2 промахи), 50 місце у Олександра Жирного (2 не розбиті мішені), 75 – Володимир Семаков (5), 82 – Дмитро Русінов (5).

Варто відзначити, що У.Бйорндален поліпшив своє ж досягнення самого вікового переможця гонок на Кубку світу. Норвежець сьогодні виграв у віці 41 року, 10 місяців та 5 днів.

Нагадаємо, що 41-річний легендарний норвезький спортсмен здобув першу особисту перемогу з 8 лютого 2014 року, коли він виграв спринт на Олімпійських іграх в Сочі. Загалом для У.Бйорндалена - це 95 перемога у біатлонних гонках протягом кар’єри.

Додамо також, 3 грудня в Естерсунді пройде індивідуальна гонка за участі жінок.