Субота, 21 січня 2017 22:09

О.Підгрушна здобула бронзову медаль на етапі Кубку світу в Естерсунді

КИЇВ. 3 грудня. УНН. Українська біатлоністка Олена Підгрушна завоювала бронзову нагороду в індивідуальній гонці на дебютному етапі Кубку світу сезону 2015/16 років в Естерсунді (Швеція), повідомляє кореспондент УНН з посиланням на Федерацію біатлону України.

Українська спортсменка стала однією із 4-х учасниць, котрі подолали увесь шлях без промахів, і зуміла дістатися до фінішу на третій сходинці, поступившись 37,8 секундами переможниці італійці Доротеї Вірер. Друга позиція в активі француженки Марі Дорен Абер (+14,1).

Інші представниці України фінішували на таких місцях: Ольга Абрамова – 16 (3 промахи) +3:14,4 секунд відставання, Юлія Джима – 18 (3) + 3:18,9, Наталія Бурдига – 27 (2) 3:55,9, Надія Бєлкіна – 42 (2) +4:44, Яна Бондар – 60 (5) +6:07,7.
Відзначимо, що через хворобу пропускала дану гонку лідер збірної України Валентина Семеренко.

Як повідомляв УНН, вчорашню індивідуальну гонку в Естерсунді серед чоловіків виграв 41-річний норвежець Уле-Айнар Бйорндален, а найкращу позицію серед українців показав Сергій Семенов – 10.